Fericirea e în noi (1)
Sunt convinsă că ai mai auzit asta și că uneori devine frustrant să o tot auzi. Dar, din fericire – pun intended 😉 – chiar așa este. Și de ce spun \”din fericire\”? Păi hai să ne gândim: cum ar fi dacă starea noastră de bine, calmul acela interior, ar depinde de altcineva?! Cât de […]
Fericirea e în noi (1) Read More »
